Chcem sa zapojiť

Neváhajte a staňte sa súčasťou medzinárodného podujatia, ktorého cieľom je priblížiť krásu parkov a záhrad ako aj šíriť myšlienky ich aktívnej ochrany a kvalitnej údržby!

V našom podujatí sú vítané všetky parky a záhrady na Slovensku, ktoré sa môžu pochváliť niečím zaujímavým napr. historickým významom, príťažlivým dizajnom, ekologickým prístupom, dendrologickými zbierkami či zaujímavými príbehmi.

Do podujatia sa môžu zapájať aj iné zaujímavé a významné plochy zelene – ovocné sady, námestia s historickou zeleňou, historické cintoríny, arboréta či botanické záhrady.

Podujatie je určené pre verejné i súkromné parky a záhrady.

Ak Vás myšlienky nášho podujatia oslovili a chceli by ste počas Víkendu otvorených parkov a záhrad prezentovať aj Vašu lokalitu, prosím vyplňte najneskôr do 30.4.2018  nižšie uvedenú online prihlášku. Po jej posúdení a akceptovaní hlavnými organizátormi podujatia, Vám bude zdarma zaslaná Metodika organizovania podujatia na miestnej úrovni. V prípade problémov, otázok pri vypĺňaní, nás prosím kontaktujte na adrese nt@nt.sk Ďakujeme !

Tešíme sa na spoluprácu s Vami !

Názov lokality (objektu):
Kraj:
Mesto/Obec:
Adresa:
Rozloha:
Nadmorská výška:
Vlastník/správca:
Druh:
Stručný popis objektu:
Zaujímavé rastlinné druhy:
História objektu:
Vzácnosť, zaujímavosť:
Web objektu:
Zodpovedná osoba za lokalitu počas podujatia:
E-mailová adresa:
Telefónne číslo:
Otvorené:
Vstupné:
Služby: ParkoviskoVstup so psomDetské ihriskoWCBezbariérový prístupObčerstvenie
Program počas podujatia:
English summary:
Nahratie fotografií 1:
Nahratie fotografií 2:
Nahratie fotografií 3:
Nahratie fotografií 4:
Nahratie fotografií 5: